Start arrow Odnośniki
Rodzime akcenty
 Aktywność fanów ED w naszym kraju jest niewysoka, ale stała. Świadczy o tym wielkość prezentowanego poniżej zbioru. Od czasu gdy tworzyłem pierwsze rozdroża zaszło wiele zmian. Znikły popularne "Gniazdo" [Tsalarioth akompaniował potem Ghostowi w ED Cornerze] oraz słynna "Komnata Rejestrów", a na ich miejsce pojawiły się nowe strony. Zapraszam do zapoznania się z twórczością polskich EDfanów.
  Odnośnik Odsłony
  Link   EDkopedia
Earthdawn Wiki
1701
  Link   Kaer Earthdawn
Dział serwisu Poltergeist poświęcony Przebudzeniu Ziemi. Obecnie przeniesiony do archiwum. Nadal jednak można w nim znaleźć wiele ciekawych artykułów. Polecamy!
1782
  Link   Earthdawn Geriona
Spory i soczysty kąsek dla miłośników ED. Poza sążnistym opisem prowadzonych kampanii, znajdziecie tu unikalne tłumaczenia źródeł anglojęzycznych i prawdziwą wikipedię ED.
1314
  Link   earthdawn.ajfel.pl
Na stronie ajfla znajdziecie opis prowadzonej przez niego kampanii, recenzje podręczników, kartę postaci, a także wiele innych ciekawych materiałów. Polecamy!
1235
  Link   Habibsite
Prywatna strona Habiba, poświęcona głównie opisowi toczonych przez jego drużynę kampanii. Znaleźć można jednak na niej kilka innych ciekawych rzeczy.
1261
  Link   Magor
Strona poświęcona ogólnie fantastyce. Jest też dział Earthdawn, a w nim 3 scenariusze, rozwinięcia talentów i kilka innych rzeczy.
1322
  Link   Elixir Earthdawn
Przedmioty, przygody, opowiadania, artykuły... wszystkiego po trochu.
1076
  Link   #earthdawn
Prowadzona przez Nakora strona wyewoluowała z prostego przedłużenia kanału IRCowego do pełnoprawnej witryny fanowskiej. Bywalcy #earthdawn znajdą tu aktualne informacje i obszerne statystyki działalności kanału.
1052
  Link   Inkluz
Internetowy magazyn poświęcony RPG, karciankom, systemom bitewnym oraz literaturze. W Inkluzie swego czasu ukazywały się artykuły do ED.
989
  Link   9 Willows
Drobna witryna z dwoma przygodami i artykułem opisującym wampiry w Barsawii.
961
  Link   Blog Makka
Dwa scenariusze, skarb magiczny, dwa stwory... na razie tyle, ale można się spodziewać kolejnych aktualizacji.
1058
  Link   Wrota
Strona Danthego i Albana jest obecnie najmłodszym dzieckiem EDfanów w sieci.
895
  Link   Parlainth
Strona nad którą pieczę trzyma sAwik. Zwracam uwagę na zamieszczoną tu fenomenalną minikampanię do ED autorstwa Tomasza Z. Majkowskiego [zaczerpniętą z ostatnich trzech numerów MiMa].
1011
  Link   Wydawnictwo MAG
MAG wydał w Polsce Earthdawna. Na jego stronie można jeszcze zamówić ostatnie egzemplarze dodatków do tego systemu.
1494