Start arrow Odnośniki
Rodzime akcenty
 Aktywność fanów ED w naszym kraju jest niewysoka, ale stała. Świadczy o tym wielkość prezentowanego poniżej zbioru. Od czasu gdy tworzyłem pierwsze rozdroża zaszło wiele zmian. Znikły popularne "Gniazdo" [Tsalarioth akompaniował potem Ghostowi w ED Cornerze] oraz słynna "Komnata Rejestrów", a na ich miejsce pojawiły się nowe strony. Zapraszam do zapoznania się z twórczością polskich EDfanów.
  Odnośnik Odsłony
  Link   EDkopedia
Earthdawn Wiki
1138
  Link   Kaer Earthdawn
Dział serwisu Poltergeist poświęcony Przebudzeniu Ziemi. Obecnie przeniesiony do archiwum. Nadal jednak można w nim znaleźć wiele ciekawych artykułów. Polecamy!
1522
  Link   Gerion's RPG Portal
Spory i soczysty kąsek dla miłośników ED. Poza dłuuugaśnym opisem prowadzonej kampanii, Gerion może pochwalić się wieloma informacjami na temat informacji o Earthdawnie, zmianach w kolejnych wersjach itp.
1052
  Link   earthdawn.ajfel.pl
Na stronie ajfla znajdziecie opis prowadzonej przez niego kampanii, recenzje podręczników, kartę postaci, a także wiele innych ciekawych materiałów. Polecamy!
980
  Link   Habibsite
Prywatna strona Habiba, poświęcona głównie opisowi toczonych przez jego drużynę kampanii. Znaleźć można jednak na niej kilka innych ciekawych rzeczy.
1018
  Link   Magor
Strona poświęcona ogólnie fantastyce. Jest też dział Earthdawn, a w nim 3 scenariusze, rozwinięcia talentów i kilka innych rzeczy.
1073
  Link   Elixir Earthdawn
Przedmioty, przygody, opowiadania, artykuły... wszystkiego po trochu.
830
  Link   #earthdawn
Prowadzona przez Nakora strona wyewoluowała z prostego przedłużenia kanału IRCowego do pełnoprawnej witryny fanowskiej. Bywalcy #earthdawn znajdą tu aktualne informacje i obszerne statystyki działalności kanału.
790
  Link   Inkluz
Internetowy magazyn poświęcony RPG, karciankom, systemom bitewnym oraz literaturze. W Inkluzie swego czasu ukazywały się artykuły do ED.
744
  Link   9 Willows
Drobna witryna z dwoma przygodami i artykułem opisującym wampiry w Barsawii.
710
  Link   Blog Makka
Dwa scenariusze, skarb magiczny, dwa stwory... na razie tyle, ale można się spodziewać kolejnych aktualizacji.
804
  Link   Wrota
Strona Danthego i Albana jest obecnie najmłodszym dzieckiem EDfanów w sieci.
644
  Link   Parlainth
Strona nad którą pieczę trzyma sAwik. Zwracam uwagę na zamieszczoną tu fenomenalną minikampanię do ED autorstwa Tomasza Z. Majkowskiego [zaczerpniętą z ostatnich trzech numerów MiMa].
752
  Link   Wydawnictwo MAG
MAG wydał w Polsce Earthdawna. Na jego stronie można jeszcze zamówić ostatnie egzemplarze dodatków do tego systemu.
1219