Start
Raport Oka Throalu #32
Oceny: / 2
Wpisał: Sethariel   
16.04.2011.

Scenariusze z Earthdawn Adventure Contest

Na stronie wydawnictwa RedBrick dostępne do ściągnięcia są już wszystkie konkursowe mini scenariusze. W ramach ostatnich aktualizacji do grona dołączyły Battle in the Mists, Messengers of Doom oraz Ancient Hatred.

Signs & Portents #91

W najnowszym, 91 numerze magazynu Signs & Portents, wydawanego przez Mongoose Publishing znajdziecie opis nowej Dyscypliny - Paragon.

"Paragons are the soldiers chosen by the Passions to defend their works and spread their influence to all corners of Barsaive. They normally organise themselves into military orders headed by an inner core or fraternity and focus primarily on defensive and social Talents."

Tableau Infractus #7

 W sieci jest już dostępny siódmy numer fanzinu prowadzonego przez Andrew Tobina, Tableu Infractus. W środku znajdziecie materiały dotyczące Iopos, wywiad z Andrew Raglandem - autorem Burning Desires oraz opcjonalne reguły na wprowadzenie do świata Earthdawna magicznych scrolli.

Wieści z RedBricka

Na forum wydawnictwa RedBrick poruszono kwestię planów wydawniczych. Wiadomo już, że po Burning Desires ukaże się Nations of Barsaive: Crystal Raiders, a także Lost Dynasty (przygoda w Landis). W planach wydawnictwo ma też dodatek o elfach (z serii Nations of Barsaive) oraz dodatki o kolejnych, wielkich miastach Barsawii.

Skomentuj | Odsłon: 4234

 
Aktualizacja Biblioteki #21
Oceny: / 3
Wpisał: Sethariel   
10.04.2011.

 Mroczne Dziedzictwo

Przygoda z mroczną historią w tle. Może być rozegrana w dowolnym miejscu Barsawii. Jedyne co jest potrzebne to nieodległe bagnisko. Scenariusz jest  przeznaczony dla postaci II Kręgu, lecz każdy Mistrz Gry bez problemu będzie mógł dostosować go dla drużyny na innych Kręgach.

W serwisie jest już jeden scenariusz autorstwa Makka, jeśli przypadł Wam do gustu, ten także powinien Wam się spodobać.

Talisman

Talisman to zbiór sześciu opowiadań umiejscowionych w świecie Earthdawna, napisanych przez różnych, znanych autorów. Jeżeli jesteście ciekawi tej pozycji, przeczytajcie recenzję Pawła 'Cryingorca' Jankowskiego.

Polecamy! 

Kompendium Wiedzy Taliba ill Archimonda - Wyverny

Ostatnie 30 lat spędziłem badając smoki. Nie było to oczywiście moje jedyne zajęcie, gdyż z pomocą mych braci zdołałem stworzyć „Magiczne Emporium Rodziny Ill Archimond”. Mój przybytek znany jest w całej Barsawii i śmiem twierdzić, że nawet poza nią. Nawet sam Lodos Terent z Lepos przez ostatnie lata zakupił dla swoich pośredników kilka magicznych przedmiotów pozyskanych przez moich adeptów, by potem odsprzedać je z zyskiem w pozostałych prowincjach Thery. W każdym razie, poza badaniami dotyczącymi magii jako takiej, poza przygodami, którymi parałem się za młodu, czas mój zajęty był głównie badaniem smoków.

Marcin 'Puenta' Sokulski przedstawia fragment z Kompendium Wiedzy Taliba ill Archimonda, w którym autor przygląda się i prezentuje swoje teorie na temat smoków i wyvern. Jeżeli chcecie wiedzieć co mają ze sobą wspólnego, zapraszamy do czytania.

Komentarze (4) | Odsłon: 5924

 
Raport Oka Throalu #31
Oceny: / 2
Wpisał: Sethariel   
31.03.2011.

Od redakcji

Od ostatniego raportu minęły ponad 3 miesiące. Dużo... za dużo. Ci, którzy śledzą forum lub nasz profil na Facebooku są z pewnością na bieżąco ze wszelkimi ciekawostkami ze świata Earthdawna. Pozostałych w imieniu swoim i reszty redakcji przepraszam za tak długą nieobecność Raportu na stronie EARTHDAWN.PL

Tymczasem prezentujemy najciekawsze naszym zdaniem wieści i linki z ostatnich 3 miesięcy. 

Earthdawnowa Blogosfera

Earthdawn Ajfla

Setharium

Inne

Earthdawn Blog

Wieści z RedBricka

Tableau Infractus

Skomentuj | Odsłon: 4161

 
Nations of Barsaive: Cara Fahd w sprzedaży!
Oceny: / 2
Wpisał: Sethariel   
11.03.2011.

 Wydawnictwo RedBrick poinformowało o wprowadzeniu do sprzedaży Nations of Barsaive Volume Three: Cara Fahd.

Dodatek, będący wzbogaconą o nowy materiał reedycją pierwszoedycyjnego Ork Nation of Cara Fahd, zakupicie w sklepie wydawnictwa Mongoose Publishing za $24.99, bądź w formie PDF w sklepach DriveThruRPG (lub RPGNow) za $17.50.

Skomentuj | Odsłon: 3886

 
Wyniki scenariuszowego konkursu RedBricka
Oceny: / 3
Wpisał: Sethariel   
08.03.2011.

 Wydawnictwo RedBrick ogłosiło wyniki swojego konkursu na krótki scenariusz. Zwycięzcami zostali, znany z dodatku Kratas: The City of Thieves, Delano Lopez, oraz Allen Far.

Wszystkie nagrodzone prace zostały już opublikowane na stronie wydawnictwa.

Na publikację czekają prace z miejsc 4-8.

Skomentuj | Odsłon: 3511

 

 
Magia w naszym świecie podlega określonym zasadom. Musicie je zrozumieć, by z nich korzystać, albowiem inni z pewnością wykorzystają je przeciw wam.

• Cors Czarny Ork, mag kryształowych łupieżców •
 
Logowanie

Zapomniałeś hasło
Nie masz konta? Załóż sobie
Dołącz do nas!