Start arrow Biblioteka arrow Aktualności arrow Raport Oka Throalu #32
Raport Oka Throalu #32 Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Sethariel   
16.04.2011.

Scenariusze z Earthdawn Adventure Contest

Na stronie wydawnictwa RedBrick dostępne do ściągnięcia są już wszystkie konkursowe mini scenariusze. W ramach ostatnich aktualizacji do grona dołączyły Battle in the Mists, Messengers of Doom oraz Ancient Hatred.

Signs & Portents #91

W najnowszym, 91 numerze magazynu Signs & Portents, wydawanego przez Mongoose Publishing znajdziecie opis nowej Dyscypliny - Paragon.

"Paragons are the soldiers chosen by the Passions to defend their works and spread their influence to all corners of Barsaive. They normally organise themselves into military orders headed by an inner core or fraternity and focus primarily on defensive and social Talents."

Tableau Infractus #7

 W sieci jest już dostępny siódmy numer fanzinu prowadzonego przez Andrew Tobina, Tableu Infractus. W środku znajdziecie materiały dotyczące Iopos, wywiad z Andrew Raglandem - autorem Burning Desires oraz opcjonalne reguły na wprowadzenie do świata Earthdawna magicznych scrolli.

Wieści z RedBricka

Na forum wydawnictwa RedBrick poruszono kwestię planów wydawniczych. Wiadomo już, że po Burning Desires ukaże się Nations of Barsaive: Crystal Raiders, a także Lost Dynasty (przygoda w Landis). W planach wydawnictwo ma też dodatek o elfach (z serii Nations of Barsaive) oraz dodatki o kolejnych, wielkich miastach Barsawii.


Odsłon: 4234

  Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
następny artykuł »