Start arrow Biblioteka arrow Aktualności arrow Raport Oka Throalu #29
Raport Oka Throalu #29 Drukuj
Oceny: / 4
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Administrator   
27.11.2010.

 Kratas Adventures w PDF

Wydawnictwo RedBrick poinformowało na swojej stronie o wprowadzeniu do dystrybucji elektronicznej wersji Kratas Adventures. Liczący 96 stron zestaw scenariuszy kupić można w sklepach DriveThruRPG oraz RPGNow w cenie $15.

Wieści z RedBricka

Carsten Damm, Edytor Linii Earthdawn w wydawnictwie RedBrick, dzieli się na swoim blogu informacjami na temat dodatków, nad którymi toczą się prace. Szczególnie ciekawe wydają się zapowiedzi epickiej kampanii, a także nowego scenariusza, Lost Dynasty, autorstwa Hanka Woona.

Znamy też już okładki podręczników Cathay: The Five Kingdoms. Na stronie wydawnictwa RedBrick zobaczyć można zapowiedzi tych dodatków.

Earthdawn w sieci

Ajfel na swojej stronie, w krótkim artykule prezentuje przemyślenia dotyczące linii fabularnej trzeciej edycji Earthdawna.

W sieci, jak się okazuje, Earthdawn nie jest aż tak zapomniany, jak by się czasem zdawać mogło i oprócz Ajfla czy Sethariela o Przebudzeniu Ziemi piszą też inni blogerzy. Dziś dwie polecanki blogów:

Earthdawn Art

W serwisie DeviantART, w grupie Earthdawn zostały dodane kolejne dwie grafiki Kathy Schad , które znajdą się w podręcznikach (dla Graczy oraz dla Mistrza Gry) Cathay: The Five Kingdoms.


Odsłon: 3617

  Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »