Start arrow Biblioteka arrow Aktualności arrow Aktualizacja Biblioteki #20
Aktualizacja Biblioteki #20 Drukuj
Oceny: / 2
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Administrator   
07.11.2010.

 O dualnej naturze Pasji

Podwójne znaczenie ideogramów opisujących idee reprezentowane przez pozostałe dziewięć Pasji wskazuje na to, że w przypadku Erendis, Rashomona i Vestriala nie mamy do czynienia z żadnym jasnowidztwem. Wszystko to pokazuje raczej jak t’skrangi rozumieją Pasje. A rozumieją je, moim zdaniem, tak samo jak i my, jako uosobienie pewnych emocji i ideałów, tyle, że nie unikają mówienia o mrocznych stronach tychże.

Egnar Ponury w swojej pracy, na podstawie badań nad pismem oraz kulturą t'skrangów, stara się dociec prawdziwej natury Pasji. Zapraszamy do zapoznania się z tekstem autorstwa Cezarego 'Dziewica' Rudnickiego, zatytułowanym "O dualnej naturze Pasji".

Miłego czytania!

Rzeźbiarze zilustrowani

Karolina Jędryczka ilustrowała już teksty w Kaerze Earthdawn, a także prace z Konkursu Jubileuszowego. Tym razem jej zdolności podziwiać możecie w tekście "Rzeźbiarze", dla którego przygotowała trzy grafiki. Jeżeli nie czytaliście jeszcze rewelacyjnego tekstu Beatrycze Nowickiej, teraz macie jeszcze jedną, doskonałą okazję na zapoznanie się z nim. Zapraszamy!

Uzupełnienie Biblioteki

Tradycyjnie już nasi skrybowie zadbali o uzupełnienie Biblioteki EARTHDAWN.PL o brakujące teksty lub też przepisali je z dostarczanych z całej Barsawii manuskryptów:


Odsłon: 3566

  Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »