Start arrow Biblioteka arrow Aktualności arrow Raport Oka Throalu #27
Raport Oka Throalu #27 Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: Sethariel   
06.10.2010.

Kratas Adventures

Wydawnictwo RedBrick poinformowało na swojej stronie o wprowadzeniu do dystrybucji Kratas Adventures - zestawu trzech scenariuszy osadzonych w Mieście Złodziei. Liczący 96 stron dodatek, w cenie $24.99,  kupić można na razie tylko na stronie wydawnictwa Mongoose Publishing, wkrótce powinien on jednak zawitać na półki Waszych lokalnych sklepów z grami i magazynów sklepów internetowych.

Wywiad z autorem Kratas Adventures, o samym dodatku, możecie przeczytać na naszym portalu.

 Wieści z RedBricka

Na blogu Carstena Damma opublikowano kolejne zwiastuny graficzne Cathay: The Five Kingdoms. Tym razem zaprezentowano trzy ilustracje autorstwa Davida M. Wrighta.  

 Liferock już dostępne

Zapowiadana na październik reedycja powieści ze świata Earthdawna, zatytułowana Liferock, zgodnie z informacjami na stronie wydawnictwa RedBrick, jest już dostępna w sprzedaży. Książkę napisał Jak Koke, autor bestsellerowych powieści ze świata Shadowruna, a także Forgotten Realms. Powieść możecie nabyć w księgarni LULU, w cenie €23.87 za twardą i €15.90 za miękką oprawę.

Earthdawnowa blogosfera

Ajfel na swojej stronie prezentuje kolejną, szesnastą już część dziennika kampanii, rozegranej przez jego drużynę kilka lat temu. Na Earthdawn Blog natomiast zobaczycie wpis - TOP 15 stron związanych z Earthdawnem, które według autora bloga trzeba zobaczyć. Wśród wymienionych nie zabrakło naszego portalu. Dziękujemy!


Odsłon: 2584

  Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »