Start arrow Biblioteka arrow Pomoce do gry arrow EDCG 1.3 - wersja polska
EDCG 1.3 - wersja polska Drukuj
Oceny: / 0
KiepskiBardzo dobry 
Wpisał: różni autorzy   
07.04.2005.

Polska Wersja Programu EDCG v 1.3e
czyli Earthdawn Character Generator

 

EDCG przetłumaczone i po poprawkach.

      Na pomysł przetłumaczenia programu wpadłem, kiedy spostrzegłem, że ciągle muszę nosić ze sobą angielskie wersje podręczników, a zdecydowałem się pod wpływem namowy Magdy Rogozińskiej oraz paru innych osób z kanału IRC #earthdawn. Postać tworzyłem zazwyczaj za pomocą tego programu, ale ciągłe domyślanie się jak w polskiej wersji brzmi ta konkretna nazwa było lekko mówiąc irytujące. Z tych powodów 16 marca 2000 wysłałem list do Benjamina Legangneux - twórcy programu - z prośbą o zgodę na przetłumaczenie go na język polski. Tego samego dnia otrzymałem pozytywną odpowiedź.

      Chciałbym w tym miejscu podziękować Sebastianowi Mierzwińskiemu oraz Magdzie Rogozińskiej za pomoc w tłumaczeniu oraz Benjaminowi za stworzenie programu. Osobą która podjęła się tłumaczenia źródeł programu jest Artur Krysiak. Dzięki Wam serdeczne za to.


Ściągnij EDCG - zip: 390 Kb.

 

      Po ściągnięciu należy go rozpakować do katalogu edcg (trzeba go założyć) w dowolnym miejscu. Następnie uruchomić plik EDCG.reg i można się cieszyć programem. Uruchamia się go z katalogu edcg plikiem edcg.

Przedmioty - zip: 6 Kb. Jeżeli chcesz mieć także inne przedmioty wątkowe to ściągnij ten plik i podmień go w miejsce starego w podkatalogu data katalogu edcg. Przedmioty te nie działają prawidłowo jedynie występują.


Odsłon: 2716

  Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować materiały .
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł